HAKKIMIZDA

Toros Sulama

Şirketimiz; Tarımsal Yapılar ve Sulama Mühendisliği alanında proje ve mühendislik hizmetleri, malzeme satış-pazarlama, ulusal ve uluslararası taahhüt faaliyetlerinde bulunmaktadır. Firmamız, 15 yıllık akademik ve uygulama deneyimine sahip güçlü bir kadro ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız, Tarımsal Yapılar ve Sulama Mühendisliği alanında kalitenin öncüsü, bilimin ve bilginin en üst düzeyde kullanılmasını amaç edinmiş ve bu bağlamda kendi ekolünü yaratmış bir kuruluştur.

Toros Sulama; evrensel bilgiyi, rasyonalizmi ve bilim üretmeyi kendisine kılavuz edinmiş bir kuruluş olarak, bilginin kutsal bir değer olduğuna inanan, geleneklere bağlı ve etik değerlere önem veren bir anlayışı her türlü menfaatin üzerinde tutar. Toros Sulama’da her proje kendi uç koşulları içerisinde değerlendirilip, özgün çözümler üretilir. Projelendirmede çevre dostu teknolojilerin kullanımı, ekonomik ve teknik sürdürebilirlik ilkeleri ile hareket edilmektedir. Uğraşı alanlarımızla ilgili malzeme, uygulama, ve işletme konularında uluslar arası en son gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Uluslar arası pazarda, üretmiş olduğumuz projelerin üstün niteliği ile rekabette bir adım öne çıkmış bulunmaktayız ve pazardaki konumumuzu her geçen gün daha da güçlendirmekteyiz.

Firmamızı rakiplerinden ayıran en temel özelliklerden birisi, birbirini tamamlayan özellikteki birçok hizmet ve faaliyeti birlikte bünyesinde bulundurmasıdır. Ayrıca, sadece malzeme üreterek mühendislik anlamında yetkin olmayan bayileri aracılığı ile taahhüt hizmeti vermeye çalışan rakiplerimizden önde olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız, varlığını Türk tarımının gelişmesine ve Türk çiftçisinin dünya ile rekabet gücünün artırılmasına adamıştır.


"SADECE MALZEME DEĞİL
SİSTEM
ÜRETİYORUZ"

"TÜRKİYE’NİN SULAMA SİSTEMLERİ TÜM DÜNYADA TIKIR TIKIR ÇALIŞIYOR"

Çalışamalarımızdan Kareler

Hep birlikte, daha ileriye...